Samoška Kongres 2015

Siedmy ročník kongresu Samoška sa konal vo štvrtok 15. októbra 2015 v Holiday Inn Žilina. Akcia sa začala ale už v predvečer 14. októbra, a to neformálnou párty s rautom a živou hudbou, ktorá bola príležitosťou k networkingu a návšteve stánkov partnerov. V rámci odborného programu boli najlepšie ohodnotené videoreportáže z predajní maloobchodníkov „Príbehy úspešných maloobchodníkov“. Z ďalšieho programu zaznamenala veľký úspech taktiež prezentácia Petra Varmužu „Yeme: na Slovensku vzniká nový koncept obchodu s potravinami“. Pre tých ktorý nemohli byť s nami na kongrese Samoška 2015 prinášame krátky súhrn odprezentovaných noviniek a konceptov z nášho portfólia.

Novinkou v našej ponuke je aplikácia QueBusting, ktorá má pomôcť skrátiť čakanie v rade na pokladňu resp. samotný zástup čakajúcich zákazníkov bez nutnosti otvorenia ďalšieho pokladničného miesta. Výsledkom má byť zrýchlenie nákupného procesu, skrátenie času čakania na pokladňu a spokojný zákazník. Predajňa je vybavená mobilným terminálom Datalogic Joya ktorý je prepojený pomocou Bluetooth s mobilnou termotlačiarňou . Ktokoľvek si môže zobrať Joya skener a pomôcť zákazníkovi naskenovať tovar, zabaliť ho do nákupnej tašky a takto zabalený nákup označiť QR kódom. Keď sa zákazník dostane narad obsluha pokladne už iba naskenuje QR kód a zákazník zaplatí za svoj nákup. Viac informácii o funkcii QueBusting si môžete pozrieť vo videu.

 

 

Ďalšou z predstavených noviniek je ručný drátový snímač Datalogic Heron rady 3000. Snímač zaujme najmä krásnym dizajnom a možnosťou zmeny farby krytu. Klient si tak môže prispôsobiť skener podľa vlastných korporátnych farieb. Ďalšou príjemnou funkciou je možnosť nahrať do snímača vlastné zvuky, melódie alebo hlášky. Snímač je tak plne prispôsobiteľný. Datalogic Heron je dostupný v 1D a 2D prevedení.

 

 

Ďalšou novinkou bolo predstavenie technológie Digimarc. Na našom demonštračnom predajnom mieste sme funkciu predviedli na obale ktorý bol celý potlačený vodotlačou Digimarc ktorá nie je navonok vôbec viditeľná. Takto potlačený obal je ľahko a hlavne rýchlo naskenovateľný bez žiadneho zdržania. Výsledkom je skrátenie času potrebného na naskenovanie tovaru. Pre lepšiu predstavu o funkcii Digimarc si pozrite nasledovné video.

 

 

Fotogaléria z akcie
Foto 1
Foto 1
Foto 2
Foto 2
Foto 3
Foto 3
Foto 4
Foto 4
Foto 5
Foto 5
Foto 6
Foto 6
Foto 7
Foto 7
Foto 8
Foto 8
Foto 9
Foto 9
Foto 10
Foto 10