Image
AURES ODYSSÉ II
All-in-One POS terminál ODYSSÉ II je jeden z najobľúbenejších produktov spoločnosti AURES Technology. Jeho populárny dizajn je zaujímavý z pohľadu jednoduchosti a kompaktnosti a výborne sa hodí do akejkoľvek prevádzky. Medzi jeho kvality patrí spoľahlivosť, kompaktnosť, prispôsobenie sklonu monitora a praktické rozmery z pohľadu umiestnenia k pokladni.

    

Farebná rozmanitosť.

 

Široká farebná škála z ktorej si môžete vybrať mnoho kombinácií farieb podľa vlastného výberu. Farebnú ponuku zabezpečuje jednoduchý systém ‘‘Clip’n Color’’ vďaka ktorému stačí nové farebné klipy jednoducho pripevniť cvaknutím. Taktiež si môžete vybrať z dvoch farieb terminálu(perlovú a grafitovú) ktorú bezproblémov doladíte farebným klipom(oranžový, modrý, červený, biely čierny, ríbezľový, dúhový, strieborný, kiwi, moka).

 

 


Výkonny a spoľahlivý.

 

ODYSSÉ je výrobený a poskladaný z výkonného hardvéru a funguje na procesore Intel Dual-Core E5300 a jeho integrované úložisko môže byť zapojené do systému RAID 1 ktorý sa postará o zálohú dát, a teda všetky vaše údaje budú zálohované hneď aj na druhom disku. Nemusíte sa báť odstávky z dovodu poškodenia jedného disku. 


 

 


Excelentná ergonomika.

Jednoduchý prístup.

 

Odysee 2 je vybavený 8 USB portamami a 4 seriovými portami, čo zvyšuje modulárnosť celého POS systému. A vďaka jednoduchému prístupu k zanému panelu, je údržba hračkou.

 

 

 

 


Zákaznický display.

 

Rada Odysee II Evolution obsahuje 8,4" zákaznický display, ktorý z neho robí vynikajúci nástroj na priamu komunikáciu so zákazníkom. Display je priamo pripojený na základnú dosku, čo umožnuje Real-Time preháravanie obrazu. Na tomto display-i je možné prehrávať obrázky, text, reklamu, alebo informácie o práve prebiehajúcej peňažnej tranzakcií.

 

 

 


Ak Vás zaujali produkty z rady AURES ODYSEE II alebo AURES ODYSEE II Evolution, neváhajte a navštívte Náš e-shop.

V prípade akýchkoľvek otázok, Nás kontaktujte.


Fotogaléria

ODYSEE II - 1
ODYSEE II - 2
 ODYSEE II - 3
ODYSEE II - 4
ODYSEE II - 5
ODYSEE II - 6
ODYSEE II - 7
ODYSEE II EVOLUTION
ODYSEE II
ODYSEE II
ODYSEE II
ODYSEE II
ODYSEE II
ODYSEE II
ODYSEE II
ODYSEE II
ODYSEE II
ODYSEE II
ODYSEE II
ODYSEE II
ODYSEE II
ODYSEE II
ODYSEE II
ODYSEE II
ODYSEE II
ODYSEE II
ODYSEE II
ODYSEE II