Image

Vyznáme sa !

Problematiku registračných pokladníc rieši Naša firma už viac ako 20 rokov. Od malej prevádzky až po veľkoobchod, Vám zabezpečíme všetko potrebné. Od výberu vhodného typu, predaja, naprogramovanie, zaškolenie, zavedenie do ostrej prevádzky, cez servis až po ukončenie predaja. Všetko nájdete u Nás.

Všetky registračné pokladnice u Nás prešli certifikáciov a spĺňajú podmienky zákona 289/2008 Z.z. Viac o konkrétnych typov a technických detailoch nájdete v Našom e-shope.


Servisné stredisko

Elektornické registračné pokladne nielenže predávame, ale samozrejme aj plne servisujeme. Naš odborný personál je pravidelne doškolovaný, aby sa zabezpečila čo najvyššia kvalita servisu.

Overte si zoznam pokladníc ktoré servisujeme na stránkach Finačnej správy Slovenskej Republiky.


Pokladňu - Áno ? Nie ?

Neviete či potrebujete registračnu pokladnicu ku svojej činnosti ? Odpoveď nájdete tu.


Ako je to zo zákonom ?

Zaujma Vás presné znenie zákona o registračných pokladňach ? Prečítajte si tu.


Registračná pokladnica a jej časti

Podľa zákona 289/2008 Z.z. musí elektronická registračná pokladňa obsahovať niekoľko súčastí. Zvačšením obrázka sa dozviete ktoré sú to. 

 


Na mieru !

Naša spoločnosť spolupracuje s mnohými slovenskými aj zahraničnými výrobcami registračných pokladní. Na slovenskom trhu máme najširší sortiment registračným pokladní, takže určite nájdeme riešenie priamo pre Vás, šité na mieru.

Viac o Našich partneroch sa možete dočítať tu.