Image

  Registračné pokladnice

Registračnými pokladnicami sa naša spoločnosť už zaoberá od svojho prvopočiatku. Dnešným rokom je to 23 rokov od založenia firmy a dvadsaťjeden rokov od prvej inštalácie prvých registračných pokladníc.
Registračné pokladnice sú zariadenia, ktoré sú prvopočiatkovo navrhnuté pre kontrolu predaja majiteľom a zefektívnením (zrýchlením) odbavenia zákazníka pri platbe za nákup svojho tovaru či služby.
Od svojho vzniku, rok 1879, až po súčastnosť prešli registračné pokladnice mnohými zmenami. Z mechanikckých na elektronické, z elektronických na vyspelejšie s programovateľnou logikou až po ucelené POS systémy.
Naša spoločnsoť vždy kládla pri výbere pokladníc ktoré sú v našom portfóliu produktov, pomer kvality a dostupnosti, pričom sme nikdy nechceli byť viazaný len na jedného dodávateľa či výrobcu pokladníc. K dnešnému dátumu ponúkame najkomplexnejší výber registračných pokladníc  dostupných na slovenskom trhu.

Kompletný zoznam a parametre jednotlivých registračných pokladníc nájdete na našom e-shope. 

 

 

 


 

Fiskálne tlačiarne

Jednou z možností ako vystaviť pokadničný doklad v súlade s platnou legislatívou je použitie počítača s vlastným pokladničným programom a so samostatnou fiskálnou tlačiarňou.
Fiskalna tlačiereň je zariadenie, ktoré sa skladá zo zákazníckeho displeja, tlačiarne bločkov, fiskálnej pamäte a vlastnou elektronikou ako jeden neoddeliteľný celok. Na samotnej fiskálnej tlačiarni bez pripojenia na počítač s použitím pokladničného programu nieje možné vystaviť pokladničný doklad.
Ako jedna z mála firiem na slovenskom trhu ponúkame takmer kompletnú ponuku všetkých výrobcov fiskálnych tlačiarní. Taktiež ponúkame vlastné certifikované riešenia fiskálnych tlačiarní, ktoré sú založené na tlačiarňach bločkov a fiskálnej logike renomovaných výrobcov.
V našej ponuke nájdete cenovo dostupné riešenie fiskálnych tlačiarní, ako aj fiskálne tlačiarne pre vysokkú kadenciu predaja, či mobilné fiskálne tlačiarne.


Kompletý zoznam a parametre jednotlivých fiskálnych tlačiarní nájdete na našom e-shope.

 


 

POS systémy

POS systém je skratka od slovného spojenia „point of services“, čo vo voľnom preklade znamená „miesto pre poskytnutie služby“.
V oblasti predaja tovaru a služieb si je možné POS systém vždy identifikovať s miestom kde je zákazníkovi poskytnutá možnosť zaplatenia nákupu, podanie potrebných dodatočných informácii, zaevidovanie rôznych požiadaviek, či reklamácie alebo servisu.
POS systémy sú teda veľmi užitočným nástrojom pre kadého obchodníka, ktorý chce používať nadštandardné funkcie, pri zachovaní či zvýšení efektivity predaja a zároveň je kladený dôraz na variabilné a minimalistické rozmiestnené pokladničného pracoviska, ktoré umožňuje zvýšiť efektívnosť predaja a znižuje pravdepodobnosť výpadku systému oproti bežným PC riešeniam.
V našom portfóliu nájdete POS terminály a príslušenstvo od renomovaných výrobcov. Od roku 2008 taktiež distribuujeme pre slovenský trh POS terminály výrobcov POSIFLEX a AURES Technology.
Riešenia ponúkané našou spoločnosťou, nie sú len samotné zariadenia z pohľadu POS teminálov a príslušenstva ale aj ucelené riešenia vrátane pokladničných programov.

Kompletný zoznam a parametre jednotlivých POS terminálov, príslušenstva a pokladničného software nájdete na našom e-shope.

 


 

Potrebujete poradiť s výberom vhodného pokladničného systému n Vašu prevádzku ? Neváhajte Nás kontaktovať.