Image
AURES SANGO
POS terminál SANGO je úplne nový inovatívny koncept all-in-one, ktorý svojím vzhľadom a kompanktnosťou nie len zaujme, ale splní všetky očakávania ohľadom dokonalosti, elegancie, efektívneho využitia miesta a technických požiadaviek so zameraním na výkon a kvalitu výrobku.

Priestor !

Jednoducho. Efektívne.

 

Jeho jedinečné základňové miesto vytvára priestor na umiestnenie tlačiarne, alebo registračnej pokladnice. Koncept Sango nevychádza z tradičného dizajnu POS systémov, všetky dôležité súčasti, sú kompaktne uložné v bočnej časti zariadenia. Nezaberá žiaden ďalší drahocenný priestor.

 


Dizajnovo rozmanitý.

Výkonovo škálovateľný.

 

SANGO ponúka nie len sedem farebných prevedení(biely, čierny, červený, modrý, oranžový, šedý a fialový), ale možete si vybrať zo štyroch hardvérových konfigurácii. Možnosti konfigurácie POS Sango sú naozaj široké, preto Sango vyhovie aj najnáročnejším.

 


 

Zákaznicky display

AURES Sango poskytuje možnosť pripojenia zákaznickeho displaya, veľkú farebnú obrazovku ktorá sa inštaluje na predný panel z pohľadu zákazníka. Môže slúžiť napríklad aj ako reklamný priestor, alebo na sledovanie práve prebiehajúcej peňažnej tranzakcie.

 

 

 


 

Štýl.

Jednoduché použitie.

AURES Sango je kombináciou minimalistického štýlu a efektívneho použitia materiálov a priestoru. Jeho tenká kovová základňa zároveň funguje ako chladič. Povrch materiálu je tvorený z lesklého polykarbonátu. Dotyková obrazovka je schopná otočenia o 90°, čo umožnuje ľahšiu prácu s POS systémom.

 

 

 


Ak máte otázky ohľadom POS AURES Sango, neváhajte Nás kontaktovať.

Viac informácií o produkte nájdete v našom e-SHOPe.


Fotogaléria

SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO
SANGO