Image

Fiškálna tlačiareň ?

Fiškálna tlačiareň je elegantné riešenie tlače bločkov pre náročnejšie prevádzky. Samotné zariadenie pozostáva z tlačiarňe bločkov, fiškálneho modulu a zákazníckeho display-a. Samotná fiškálna tlačiareň nedokáže tlačiť bločky, je potrebné ju prepojiť s PC, teda s konkrétnym pokladničným systémom. Prepojenie fiškálnej tlačiarne so softvérom je jej najväčšou výhodou. Jednoducho prepojíte tlač bločkov so skladom, reštauračným systémom alebo hotelovým systémom. Možnosti prepojenia fiškálnej tlačiarne sú naozaj široké.

V prípade otázok na Váš konkrétny prípad Nás neváhajte kontaktovať.

Máte záujem o technické detaily alebo ákup fiškálnych tlačiarní ? Navštívte Náš e-shop.

 


 

Možnosti komunikácie

 

Možností prepojenia fiškálnej tlačiarne a PC je mnoho. Od klasického prepojenia seriovým alebo USB káblom, až po použitie ethernetu (klasické pripojenie PC do internetu) alebo bezdrôtové pripojenie Wifi alebo Bluetooth. Modulárnosť je naozaj veľká a fiškálne tlačiarne sa prisposobia aj najnáročnejším. 

 

 

 

 


Servisné stredisko

Naša firma je samozrejme aj servisným strediskom pre všetky Nami predávané fiškálne tlačiarne. Náš odborne vyškonelný personál si ľahko poradí so všetkými Vašimi problémami ohľadom servisu fiškálnych tlačiarní.

 


Naši partnery

V oblasti fiškálnych tlačiarní spolupracuje s rôznymi výrobcami fiškálnych modulov a tlačiarní.

Dokonca sme certifikovali vlastné fiškálne riešenia, ktoré sme úspešne implementovali u Našich zákazníkoch. (Viac info tu)

Viac o Našich partneroch sa dočítate tu.