Image
AURES Distribúcia
Aures Nino Aures Odyssé Aures Sango Aures Toutch Aures Tlaciarne

 

Naša spoločnosť sa v roku 2010 stala oficiálnym partnerom a distribútorom produktov POS riešení AURES Technology pre slovenský a český trh. Produkty francúzkej spoločnosťou AURES Technology patria k tým najzaujímavejším produktom v oblasti POS riešení s dôrazom na kvalitu spracovania, pomer výkon/cena a dizajnového prevedenia. Ako prvá zo spoločností produkujúcich POS terminály v roku 2006 prišla s novým koncepčným riešním dizajnu, vymeniteľných krytov na POS terminále samotným užívateľom.

Na začiatku roka 2013 spoločnosť AURES Technology uviedla na trh dvojicu nových POS terminálov. Terminál SANGO a terminál NINO. Počas konania celosvetovej výstavy POS riešení EuroCIS2013 získal terminál SANGO prestížne ocenenie za dizaj RED DOT AWARDS.

 

 


 

 
Naša spoločnosť má široke skúsenosti s zavádzaním produktov od spoločnosti AURES Technologies. Navštívte Našu stránku s referenciami pre viac informácií.
 
Ak máte záujem o nákup POS Terminálov navštívte Náš e-shop.
 

Tlačiarňe AURES

V roku 2011 sme certifikovali pokladničné tlačiarne TRP-100, ODP-200 a ODP-500 ako fiskálne tlačiarne na báze fiskálneho riešenia PegasFM-06. Štýlový dizajn, veľmi nízka hlučnosť, výsoká rýchlosť tlače a energická úsponosť certifikovaná štandardom Energy Star, sú hlavnými prednosťami tlačiarní AURES. V spojení s fiškálny riešením PegasFM-06 sme vytvorili plnohodnotný sortiment fiškálnych tlačiarní Pegas tes, ktorý nájdete v Našom e-shope.


V prípade akýchkoľvek otázok Nás neváhajte kontaktovať.

Ak máte záujem o dealerský predaj a servis POS riešení AURES a fiskálnych tlačiarní PegasTES vyplňte prosím nižšie uvedený kontaktný formulár.

dealer - kontaktný formulár
Frima: *
IČO: *
kontaktná osoba: *
e-mail: *
telefón/mobil: *
máte záujem o spoluprácu v oblasti: *