Partnerské firmy

Logo BOWAV spolupráci s firmou BOWA, s.r.o. máme vlastné certifikované riešenia podľa zákona 289/2008 Z.z. a zároveň sme aj autorizovaným servisným strediskom.

 

 

Logo ELCOMSme autorizovaným servisným strediskom najväčšieho slovenského výrobcu elektronických registračných pokladníc a patríme medzi 10 najúspešnejších predajcov na Slovensku.

 

 

Logo K2 atmitec

V kooperácií s firmou K2 Atmitec, s.r.o. zabezpečuje predaj a implementáciu informačného systému K2, vhodného najmä pre stredné firmy zamerané na výrobu, obchod a služby s možnosťou individuálneho prispôsobenia požiadavkám zákazníka. 

 

 

Logo MK SoftV kooperácií s firmou MK soft, s.r.o. zabezpečujeme predaj a implementáciu informačného systému rovnakého názvu vhodného pre menšie firmy zamerané na obchod, reštauračné služby a servis.

 

Logo PosiflexV kooperácií s firmou ISIS,s.r.o.  zabezpečujeme distribúciu výnimočne spoľahlivých POS zariadení a príslušenstva POSIFLEX pre Slovenskú Republiku. Zabezpečujeme predaj a servis veľmi záujímavej fiskálnej tlačiarne FT4000 / PP6800 založenej na fiskálnom module FT4000 a termotlačiarni Posiflex AURA 6800 certifikovanej podľa zákona 289/2008 Z.z.

 

Logo Varos TradeSme distribútorom firmy Varos Trade, s.r.o. Zabezpečuje distribúciu a podporu fiskálnych tlačiarní FT4000 za rovnakých podmienok ako Varos Trade, s.r.o.. Vyskúšajte nás!