Mapa - ako k nám

 

 

 
Adresa: 9. mája 17, Trnava, Slovenská Republika

GPS súradnice:  S: 48° 21´ 57,37"     V: 17° 35´ 10,18"

(ďalšie mapy nižšie)

 

 

 

 

 

 

 


Mapka príjazdu z Juhu - Bratislava, Nitra, Sereď, Trenčín, Senec:

 • z diaľnice D1 od Bratislavy, Nitry, Serede. Piešťan, Trenčína,...
  Popis cesty:
  Z diaľnice D1 prichádzate do Trnavy - po pravej strane je predajňa Opel a Renualt, po ľavej Mercedes, Škoda - stále rovno, mierne ľavotočivá zákruta, príjazd na kruhový objazd, zvoľte 2. výjazd (mierne vľavo), po cca 700m druhý kruhový objazd, zvoľte 2. výjazd (prejsť rovno) to je ulica 9. mája (jednosmerka), cca 250m, 8-mi dom vľavo je naša budova RM tes, s.r.o.. PARKOVANIE je možné priamo v objekte pre zákazníkov zdarma - ODBOČTE VĽAVO - parkovisko v vo dvore!  

 

 • po "starej" ceste od Senca, Cífera, Hrnčiaroviec,...
  Popis cesty:
  Po ceste od Senca, Cífera, Hrnčiaroviec vchádzate do Trnavy - po ľavej strane sú predajne Volvo, Škoda, Peugeot - druhá ulica vpravo - Gábora Steinera - alebo štvrtá ulica vpravo Maxima Gorkého - cca 1km rovno a na konci na T križovatke odbočiť vľavo na Zelenečskú ulicu, cca 500 - 700m - kruhový objazd, zvoľte 3. výjazd (odbočenie vľavo) to je ulica 9. mája (jednosmerka), cca 250m, 8-mi dom vľavo je naša budova RM tes, s.r.o.. PARKOVANIE možné priamo v objekte pre zákazníkov zdarma - ODBOČTE VĽAVO - parkovisko vo dvore! 

Mapka výjazdu - ako najjednoduchšie od nás.

 • Pozor ulica 9.mája je jednosmerka. Po výjazde z parkoviska odbočte vľavo, následne pokračujte podľa mapky na požadovaný smer.